אודות

בניית אתרים ופרסום באינטרנט
02.09.2012

בחלק הרביעי והאחרון בסדרת הפוסטים על כפתורי הנעה לפעולה, עוסק פול אוליסלגר במסר. מה יגרום לגולשים ללחוץ על הכפתור ולפעול בהתאם למטרותיכם?

   המשך ...
צור קשר ספר לנו על המותג שלך...
דרושים

דוא”ל:   kuchi@malam.com
כתובת:   הסיבים 18,
בניין ברוש, פתח תקווה

טלפון:   03-9090-447
פקס:   03-9090-448

INTERNET PLANNING


Planning
באינטרנט, בדומה ל-planning בעולם הפרסום, מתייחס לחשיבה אסטרטגית ותכנון מקדים של הפעולות השיווקיות. תהליך ה- Planning מתמקד בחקירה מעמיקה של החברה/ מותג: חזקות וחולשות, מאפייני השוק בו היא פועלת, מאפייני הלקוח הפוטנציאלי וכמובן פעילות המתחרים. בעולם האינטרנט המתפתח זהו קונספט חדש ורב עוצמה.

פלנר מקצועי בתחום האינטרנט ידע כיצד לנתב את המחקר שנעשה טרם תחילת העבודה לכדי רעיון אסטרטגי יצירתי. האסטרטגיה צריכה להיות מדויקת ומותאמת לצרכים השיווקיים של כל אחד מלקוחות החברה. היציאה מ"התבנית" המקובלת מובילה לרעיונות קריאטיביים יותר וממוקדים יותר. שינוי זה מצריך תכנון שונה וייחודי לכל לקוח. לא עוד תבנית אחת לכל הלקוחות.

האינטרנט מהווה כלי למכירה ישירה, כלי לקד"מ, במה להצגת קטלוג מוצרים מתעדכן, יצירת וניהול מערכת יחסים בין החברה ללקוח, קבלת לידים איכותיים ועד מערכת לניהול סקרים ומידע. כך, ממש כמו בעולם הפרסום והעסקים, האינטרנט משמש כממשק להגדלת רווחים, הרחבת מעגל לקוחות והיקף פעילות החברה.

חברת Kuchi הפועלת בתחום האינטרנט משנת 1999 פיתחה את תהליך ה-Internet Planning מראשיתו לכדי תהליך בו לקוחות החברה מקבלים את כל שירותי האינטרנט תחת מטרייה מתמחה  אחת.

החברה בנויה מ-5 מחלקות: מחקר, אפיון, פיתוח, עיצוב ושיווק המותג ברשת. מחלקות אלו מלוות את הלקוח בתהליך ה- Planning מראשיתו ועד פיתוח המוצר האינטרנטי וניהולו. פעולת המחלקות היא מחזורית ונעשית תוך בדיקת כל שלב ושלב בתהליך.

התהליך המעגלי של תכנון, פיתוח וקידום מעצימים לאין שיעור את נוכחות המותג ברשת האינטרנט. מחזוריות ייחודית זו מאפשרת לנו לבקר ולשלוט בכל התוצרים האינטרנטיים, לאמוד את כלל הרווחים והצמיחה של הלקוח בכל שלב בתוכנית השיווקית האינטרנטית, ולהגיב בהתאם.

 

בעבר האינטרנט שימש כבמה לנוכחות וחשיפה נוספת של חברה בעולם השיווקי. ימים אלה עברו וחברות משתמשות באינטרנט כממשק נוסף לניהול וקידום עסקיהם.

חברת Kuchi פיתחה את תהליך ה- INTERNET PLANNING  בו החברה מעניקה את כל שירותי האינטרנט ללקוח תחת משרד מתמחה אחד.KUCHI Internet Planning | בניית אתרים
בניית אתרים