בלוג

בניית אתרים ופרסום באינטרנט
02.09.2012

בחלק הרביעי והאחרון בסדרת הפוסטים על כפתורי הנעה לפעולה, עוסק פול אוליסלגר במסר. מה יגרום לגולשים ללחוץ על הכפתור ולפעול בהתאם למטרותיכם?

   המשך ...
צור קשר ספר לנו על המותג שלך...
דרושים

דוא”ל:   kuchi@malam.com
כתובת:   הסיבים 18,
בניין ברוש, פתח תקווה

טלפון:   03-9090-447
פקס:   03-9090-448

4018 צפיות
אתר אינטרנט מעוצב להצלחה
16/01/2012

אתר אינטרנט מעוצב להצלחה

 

עיצוב אתר אינטרנט הוא אחד הנושאים החשובים עליו יש לשים דגש כאשר בונים אתר אינטרנט. המראה של האתר שלך יכול להשפיע רבות על האופן בו הגולשים יתייחסו אליו. למשל, אתר המעוצב בצבעים זועקים ורבים מידי ובגופנים משתנים ולא אחידים, עלול לרמז כי האתר שלך לא מקצועי וחובבני. דבר שוודאי היית רוצה להימנע ממנו. במאמר זה נסייע לך בעיצוב אתר אינטרנט להצלחה.

 

חשיבות עיצוב אתרי אינטרנט

 

כאמור, ישנה חשיבות רבה לאופן בו האתר שלכם מעוצב, מאחר ועיצוב האתר משמש בעצם הצגתו חלון הראווה שלכם לגולשים. סיבות רבות עלולות לגרום לאתר שלכם להראות חובבני או לא רציני, ועל כן עליכם לשים דגש על עיצוב האתר שלכם. על מנת להשיג תוצאות חיוביות מעיצוב האתר שלכם, יש בראש ובראשונה לדאוג כי צבעי האתר ושאר האפקטים העיצוביים שבאתר יתאימו לתכנים בהם עוסק האתר ולקהל היעד אליו האתר מעוניין לפנות. בעזרת הקפדה זו, תוכלו להימנע מרושם שלילי כאשר גולשי היעד שלכם יכנסו לאתר. בנוסף, התוכנות שתעלו לאתרכם מושפעות מדרך העיצוב שתבחרו לאתר שלכם ועל כן, יש לוודא כי אתם משתמשים בתוכנות עדכניות ומתקדמות, אשר יספקו לגולשים באתר שלכם את הנוחות המרבית ואת הדרכים הפשוטות והקלות ביותר להתנהל באתרכם. לבטח תרצו שהגולשים יהיו מרוצים מן השירותים אותם מספק האתר שלכם וייהנו מחוויית גלישה מהנה ועניינית.

 

איך מעצבים אתרי אינטרנט?

 

ובכן, יש מספר רב של תוכנות עיצוב אתרי אינטרנט בעזרתן ניתן לעצב את אתר האינטרנט שלכם. רצוי כמובן להשתמש בתוכנות המעודכנות ביותר (על מנת להשיג חדשנות באתר שלכם) והטובות ביותר כגון: התוכנה לעיצוב גרפי פוטושופ, פלאש אילוסטרייטור, Dream Weaver. אולם לא כל מי שבקיא בשימוש בתוכנות אלו נחשב לאומן עיצוב אתרי אינטרנט או יכול לעצב את האתר שלכם ולהפיק ממנו את התוצאות המקסימאליות. מעצב אתרים צריך להיות בעל חוש אסתטי ועיצובי מפותח וידע מהותי בעיצוב אתרים. וזאת מכיוון שעיצובו המוצלח של האתר מושפע לא רק מעיצוב הכותרות והתמונות שבאתר שלכם, אלא גם מחשיבות המיקום והסדר שלהם ביחס לשאר. במילים אחרות, מעצב אתרי אינטרנט מקצועי יודע בדיוק מה צריך להיות המיקום והסדר של הפריטים בתצוגה של האתר שלכם כדי שהעיצוב יועיל לאתר שלכם. המעצב האחראי לעיצוב משפיע מן לא רק על היצירתיות של אתרכם אלא גם על שיווקו. לפיכך רצוי לשכור שירותי עיצוב אתרי אינטרנט על מנת להשיג תוצאות עיצוב טובות.

 

אתר אינטרנט מעוצב להצלחה

 

בסיכומו של עניין אנו רואים כי בעזרת עיצוב נכון של אתרי אינטרנט אנו משיגים אתרי אינטרנט טובים יותר גם מן הבחינה הוויזואלית וגם מן הבחינה השיווקית. כאשר האתר מעוצב נכון, הוא מצליח למשוך אליו את קהל הגולשים אליו הוא כיוון ומכאן שחשיבותו של עיצוב האתר משמעותית. כדאי ורצוי לזכור כללים אלה לפני שניגשים לקבלת שירותי עיצוב אתרי אינטרנט.

 

קראו עוד על עיצוב אתרי אינטרנט באתר שלנו.

 

KUCHI Internet Planning | בניית אתרים
בניית אתרים