בלוג

בניית אתרים ופרסום באינטרנט
02.09.2012

בחלק הרביעי והאחרון בסדרת הפוסטים על כפתורי הנעה לפעולה, עוסק פול אוליסלגר במסר. מה יגרום לגולשים ללחוץ על הכפתור ולפעול בהתאם למטרותיכם?

   המשך ...
צור קשר ספר לנו על המותג שלך...
דרושים

דוא”ל:   kuchi@malam.com
כתובת:   הסיבים 18,
בניין ברוש, פתח תקווה

טלפון:   03-9090-447
פקס:   03-9090-448

3821 צפיות
זרקור על חווית משתמש באתר חברת צרפתי שמעון
21/12/2011

חברת צרפתי שמעון בחרה בקוצ'י בניית אתרים לפתח ולעצב עבורה אתר תדמיתי קטלוגי אשר מציב אותו בחוד החנית של אתרי חברות נדל"ן בישראל.

 

חברת צרפתי שמעון הנה חברת בניה ויזמות נדל"ן משפחתית מן המובילות והוותיקות בישראל.

 

אז איך הפכנו אתר של חברת בניה ויזמות נדל"ן למעניין, ייחודי ואינפורמטיבי?

 

תכירו קצת מן היכולות של מומחי קוצ'י בניית אתרים בפיתוח UI (ממשק משתמש).

 

גם אתר אינטרנט של חברת בנייה ויזמות נדל"ן יכול להיות אתר קהילה. כחלק מפיתוח ה-UI , פותח באתר פורום דיירים - מועדון חברים - אשר מאפשר לאנשים שרכשו דירות בפרויקט מסוים להכיר אחד את השני, להתייעץ, להמליץ להתעדכן... הקהילה נבנית במקביל לבניית הבית.

 

באתר של החברה קטלוג תמונות והדמיות המציג פרויקטים מאוכלסים, פרויקטים בבנייה ופרויקטים בתכנון. ייחודו של קטלוג זה בטכנולוגיה ייחודית שקוצ'י בניית אתרים הטמיעה באתר - "תמונה דינאמית" המתאימה את גודל התמונה לרזולוציה של כל מסך. כך שהתמונה ברורה ושלמה ולא חתוכה (מעצבן נכון?).

 

מידע מידע מידע. בקוצ'י בניית אתרים מבינים כי הדרך לחיפוש בית חדש מתחילה במחשב. האתר מכיל מידע אודות הפרויקטים שבבנייה ובתכנון: מידע על כל פרויקט, דגמי דירות כדי שתוכלו לתכנן את בית חלומותיכם כבר עכשיו, גלריית תמונות ועוד. מקסימום מידע במינימום מאמץ של הגולשים. גם על זה חשבנו.

 

רוצים לקרוא עוד על UI - ממשק משתמש? היכנסו לאתר קוצ'י.

 

KUCHI Internet Planning | בניית אתרים
בניית אתרים