בלוג

בניית אתרים ופרסום באינטרנט
02.09.2012

בחלק הרביעי והאחרון בסדרת הפוסטים על כפתורי הנעה לפעולה, עוסק פול אוליסלגר במסר. מה יגרום לגולשים ללחוץ על הכפתור ולפעול בהתאם למטרותיכם?

   המשך ...
צור קשר ספר לנו על המותג שלך...
דרושים

דוא”ל:   kuchi@malam.com
כתובת:   הסיבים 18,
בניין ברוש, פתח תקווה

טלפון:   03-9090-447
פקס:   03-9090-448

4317 צפיות
תכירו את האתרים החדשים מבית קוצ'י
05/12/2011

קוצ'י בניית אתרים השיקה אתרים חדשים ולקוחותיה נהנים מיתרונות שיווקיים ומבידול מול המתחרים. פרי התהליך הייחודי שקוצ'י פיתחה - Internet Planning. הנכם מוזמנים לקרוא ולהתרשם מן התהליך הייחודי.

 

שני אתרים חדשים של חברת אבוט, המציעה שירותי רפואה במגוון תחומים, עלו לאוויר בשבועות האחרונים.

פדיאשור - www.pediasure.co.il - אתר העוסק בתזונת ילדים בגילאים 1 - 10 שנים

סימילאק בשפה הערבית - www.similacmama.co.il/arb

 

 

שני האתרים משמשים מקור מידע לאימהות ולאבות על הדבר החשוב לנו ביותר הילדים שלנו, ובמקרה זה: מזון לתינוקות ולילדים. האתרים כוללים בין היתר: מחקרים, מאבחנים ומפענחים ייחודיים, טיפים ומתכונים, הזמנת דוגמית, מידע אודות מוצרים ועוד. האתרים מהווים מודל לחוויית משתמש ידידותית להורים החדשים וגם הוותיקים הצמאים למידע זמין.

 

אתר אינטרנט נוסף שהושק בימים אלה הנו האתר של חברת חשמל מוטור העוסקת בתחום אחזקה ותמיכה טכנית של מנועים חשמליים וציוד סובב על כל סוגיו. האתר פורס בפני המתעניינים בתחום את שירותי החברה והמוצרים אותם היא מוכרת ומשווקת. www.hashmal-motor.co.il

 

 

קוצ'י אחראית גם לאתר החדש של עדין מערכות שתלים. האתר מציג את הטכנולוגיות והמוצרים של החברה בתחום השתלים הדנטליים, חומרים פרסומיים, קטלוג מוצרים, מאמרים ועוד. קוצ'י פיתחה קטלוג מוצרים ייחודי העונה על הצרכים של החברה בהצגת מגוון מוצריה. www.adin-implants.com

 

KUCHI Internet Planning | בניית אתרים
בניית אתרים